Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
  1. Firma Lamon stosuje wszystkie możliwe systemy zabezpieczenia danych osobowych klientów sklepu.
  2. Żadne informacji dotyczące klientów korzystających z serwisu nie są udostępniane podmiotom trzecim.
  3. Klient dokonując rejestracji w sklepie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
  4. Dokładamy najwyższych starań do zabezpieczenia danych osobowych naszych klientów przed nieautoryzowanym dostępem zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
  5. Każdy klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia ich oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W przypadku żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych są one usuwane z bazy danych sklepu.
  6. Firma Lamonshop prowadzi legalną działalność gospodarczą i dokłada najwyższej staranności aby zawierane transakcje realizowane były zgodnie z obowiązującym prawem i satysfakcjonowały naszych klientów.
  7. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapoznaj się z regulaminem serwisu oraz zasadami finalizacji transakcji, realizowania wysyłki, zapewnienia gwarancji oraz zwrotów towarów.
  8. Z uwagi na typowo internetowy rodzaj działalności zasadniczą formą finalizacji transakcji jest wysyłka. W szczególnych przypadkach po uzgodnieniu możliwy jest również odbiór osobisty zakupionego towaru.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 268 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-27
towar zgodny, szybka dostawa, polecam
2023-12-23
Naprawdę dobrej jakości bluzy, polecam.
pixelpixel