Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych i prywatności

1. Administratorem danych osobowych sklepu lamon.pl jest SHOPNET GSM Małek Marian prowadzoną na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej wydanego przez Prezydenta Miasta Torunia pod numerem 55270, z siedzibą na ul. Fasolowej 46 87-100 Toruń NIP: 956-117-12-93 REGON: 340192128

2. Lamon.pl przetwarza dane osobowe w celach:
(1) świadczenia usługi założenia i prowadzenia konta Użytkownika w sklepie lamon.pl,
(2) sprzedaży produktów,
(4) rozpatrzenia reklamacji, dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń, (5) wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną - wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody przez Użytkownika.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu zawarcia umowy.
5. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny dla wykonania umowy, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody.
6. Odbiorcami danych osobowych będą:
(1) podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne lamon.pl w celu obsługi skleu lamon.pl (2) podmioty świadczące usługi dostawy produktów,

7. Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do Spółki z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 276 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-02
Dostawa bardzo szybka i na czas.
2024-04-16
Ekspresowa wysyłka, perfekcyjna obsługa klienta, towar baaaardzo dobrej jakości
pixelpixel